Дата подачи заявки: 13.01.2015
ID: 51866,
Область: Волинська область,
Район: Горохівський Товар: Мінеральні добрива,
Количество: 40 т.
Цена: 5000 грн/т.
Сульфат амонію гранульований (N21:S24)
ПП «Мінераліз» та ТОВ «УкрТеноФос-Плюс», виводять на ринок мінеральних добрив інноваційний продукт - Гранульоване азотно-сіркове добриво (N21:S24), збагачене гуматами, виробництва ТзОВ «УкрТехноФос». Нам вдалось вперше в Україні, та й на теренах країн СНД, впровадити унікальну вітчизняну технологію гранулювання сульфату амонію та збагачення його гуматами. Вивчаючи зарубіжний досвід із застосування сульфату амонію на культурах, можна з впевненістю сказати, що у якості азотно-сірковмісного добрива гранульованого він стає добривом №1 в Україні для культур, що особливо потребують сірки для формування врожаю.
Застосування азотно-сіркового добрива гранульованого (N21:S24)
Азотно-сіркове добриво гранульоване є високоефективним азотним добривом, застосування якого забезпечує високу агрономічну і економічну ефективність вирощування основних сільськогосподарських культур:
• § вимогливих до сірки (ріпак, капуста та інші хрестоцвіті культури,гірчиця, гречка, озима та яра пшениця);
• § які віддають перевагу амонійній формі азоту нітратного (картопля, цукровий буряк, кормові культури);
• § які краще ростуть при слабокислій реакції ґрунтового розчину (соняшник, морква, помідори, щавель, петрушка, ріпа, редька, гарбуз, кабачки, редиска, аґрус, малина).
Вносити азотно-сіркове добриво рекомендується як в основне внесення під передпосівну культивацію, що дає можливість рівномірного розподілу добрива по полю, так і при підживленні. Фасування у біг-бег масою 1 тонна.
Основна сировина, яка використовується для виробництва добрива це:
- сульфат амонію кристалічний;
- гумати (калієва та натрієва сіль гумінових кислот).
Гранулювання сульфату амонію здійснено методом пресування у двовальцевих грануляторах, за рахунок чого він не злежується на відміну від кристалічного.
На азотно-сіркове добриво зареєстровані технічні умови ТУ У 24.1-37685405-001:2011
Покращенні екологічні показники. Азотно-сіркове добриво має нейтральне значення рН:
рН 10% водного розчину азотно-сіркового 5,8-6,4 проти значення для кристалічного сульфату 4,6-4,8. Таким чином, використовуючи гумати в процесі грануляції сульфату амонія ми покращуємо екологічні показники добрива, а саме змінюємо фізіологічну кислотність добрива; Амонійна форма азоту, сумісного з сіркою, запобігає накопиченню нітратів в 3 рази, зменшує вміст радіонуклідів в рослинах в 2 рази, важких металів в 1,7 рази. Може застосовуватись на забруднених територіях та кислих грунтах.